Fysioterapeut & Klinisk ekspert

Jesper Holm

Email: jesper@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Jesper her

Fysioterapeut

Morten Bredal

Email: brede@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Morten her

Fysioterapeut

Per Krag Christensen

Email: per@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Per her

Fysioterapeut

Anders Lavrsen

E-mail: anders@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Anders her

Fysioterapeut og Klinisk Vejleder

Dorthe Jønson

Email: dorthe@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Dorthe her

Fysioterapeut og Certificeret Kliniker

Camilla Jeppesen

Email: jeppesen@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Camilla her

Fysioterapeut

Jonas Madsen

Email: jonas@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Jonas her

Klinisk ekspert i Urologi, Gynækologi og Obstetrisk fysioterapi

Katie Leabourn

Email: katie@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Katie her

Fysioterapeut

Elke Spangsbjerg

Email: elke@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Elke her

Fysioterapeut og Certificeret Kliniker

Niclas Borg

Email: niclas@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Niclas her

Fysioterapeut

Emil Aackmann

Emil@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Emil her

Fysioterapeut

Annemette Lorenz Hansen

Email: annemette@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Annemette her

Fysioterapeut

Camilla Geertsen

Email: geertsen@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Camilla her

Fysioterapeut

Mikkel Skov Poulsen

Email: Mikkel@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Mikkel her

Fysioterapeut, klinisk ekspert og specialist i muskuloskeletal fysioterapi

Simon Hansen

Email: simon@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Simon her

Fysioterapeut

Anders Larsen

Anderslarsen@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Anders her

Fysioterapeut, klinikejer

Søren M. Sørensen

Soeren@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Søren her

Sekretær

Magdalene Dinesen

aarhus@fysiodanmarkaarhus.dk

 

Sekretær

Sanne Nygart

aarhus@fysiodanmarkaarhus.dk

 

Sekretær, stud. koordinator

Martine Aschenberg Frandsen

Email: aarhus@fysiodanmark.dk

Studerende

Emma Bundgaard

Studerende

Signe Høgh

Studerende

Maria L. Nedergaard

Studerende

Mathias R. Nielsen