Fysioterapeut & Klinisk ekspert

Jesper Holm

Email: jesper@fysiomail.dk

Læs mere om Jesper her

Fysioterapeut

Morten Bredal

Email: brede@fysiomail.dk

Læs mere om Morten her

Fysioterapeut

Anneline Wulff

Email: anneline@fysiomail.dk

Læs mere om Anneline her

Fysioterapeut

Per Krag Christensen

Email: per@fysiomail.dk

Læs mere om Per her

Fysioterapeut

Rune Gosmer

Email: rune@fysiomail.dk

Læs mere om Rune her

Fysioterapeut

Anders Lavrsen

Email: anders@fysiomail.dk

Læs mere om Anders her

Fysioterapeut

Jonas Madsen

Email: jonas@fysiomail.dk

Læs mere om Jonas her

Fysioterapeut

Katie Leabourn

Email: katie@fysiomail.dk

Læs mere om Katie her

Fysioterapeut

Elke Spangsbjerg

Email: elke@fysiomail.dk

Læs mere om Elke her

Fysioterapeut

Anna Brus Søegaard

Email: anna@fysiomail.dk

Læs mere om Anna her

Fysioterapeut

Camilla Bork

Email: camilla@fysiomail.dk

Læs mere om Camilla her

Fysioterapeut (mobilfys)

Kari Furholt Fjord

Email: kari@fysiomail.dk

Læs mere om Kari her

Fysioterapeut

Camilla Geertsen

Email: geertsen@fysiomail.dk

Læs mere om Camilla her

Fysioterapeut & klinisk vejleder

Dorthe Jønson

Email: dorthe@fysiomail.dk

Læs mere om Dorthe her

Gyn/Obs fysioterapeut

Katie Leabourn

Email: katie@fysiomail.dk

Læs mere om Katie her

Ny fys

Fysioterapeut

Christine L. B. Sørensen

Email: christine@fysiomail.dk

Læs mere om Christine her

Fysioterapeut

Camilla Jeppesen

Email: jeppesen@fysiomail.dk

Læs mere om Camilla her

Fysioterapeut

Cecilie Fjord

Email: fjord@fysiomail.dk

Fysioterapeut

Esben Lillevang Nielsen

Email: esben@fysiomail.dk

Kostvejleder

Pernille Ryge Koch

Email: vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Pernille her

Sekretær

Magdalene Dinesen

Email: vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Sekretær

Susanne Thyssen

Email: vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Sekretær

Martine Aschenberg Frandsen

Email: vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Studerende (Koordinator)

Nicolai Noe

Sekretariat (studerende)

Stefanie Lausen

Træningscenter/reception (studerende)

Marlene Lykke Hansen

Massør (studerende)

Stine Marie Højgaard

Massør (studerende)

Christian Krusell

Reception, koordinator (studerende)

Asger Jensen

Massør (studerende)

Katrine Dolmer Johansen

Reception (studerende)

Pia Kjær

Massage (studerende)

Julie Hinnerfeldt

Træningscenter (studerende)

Mathilde Sejr Laustsen

Træningscenter/reception (studerende)

Amalie Vandsø Madsen