Fysioterapeut & Klinisk ekspert

Jesper Holm

Email: jesper@fysiomail.dk

Læs mere om Jesper her

Fysioterapeut

Morten Bredal

Email: brede@fysiomail.dk

Læs mere om Morten her

Fysioterapeut

Anneline Wulff

Email: anneline@fysiomail.dk

Læs mere om Anneline her

Fysioterapeut

Per Krag Christensen

Email: per@fysiomail.dk

Læs mere om Per her

Fysioterapeut

Rasmus Bach Jønsson

Email: rasmus@fysiomail.dk

Læs mere om Rasmus her

Fysioterapeut

Rune Gosmer

Email: rune@fysiomail.dk

Læs mere om Rune her

Fysioterapeut

Anders Lavrsen

Email: anders@fysiomail.dk

Læs mere om Anders her

Fysioterapeut

Jonas Madsen

Email: jonas@fysiomail.dk

Læs mere om Jonas her

Fysioterapeut

Elke Spangsbjerg

Email: elke@fysiomail.dk

Læs mere om Elke her

Fysioterapeut

Anna Brus Søegaard

Email: anna@fysiomail.dk

Læs mere om Anna her

Fysioterapeut

Camilla Bork

Email: camilla@fysiomail.dk

Læs mere om Camilla her

Fysioterapeut (mobilfys)

Kari Furholt Fjord

Email: kari@fysiomail.dk

Læs mere om Kari her

Fysioterapeut

Line Thomassen

Email: line@fysiomail.dk

Læs mere om Line her

Fysioterapeut & klinisk vejleder

Dorthe Jønson

Email: dorthe@fysiomail.dk

Læs mere om Dorthe her

Smerte fysioterapeut

Karen Thøgersen

Email: karen@fysiomail.dk

Læs mere om Karen her

Børne fysioterapeut

Gitte Platz

Email: gitte@fysiomail.dk

Læs mere om Gitte her

Fysioterapeut

Alan Sørensen

Email: alan@fysiomail.dk

Læs mere om Alan her

Kostvejleder

Pernille Ryge Koch

Email: vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Pernille her

Sekretær

Tina Skovbo

Email: vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Sekretær

Magdalene Dinesen

Email: vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Sekretær

Masja Blicher Bomholt

Email: vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Studerende (Koordinator)

Camilla Geertsen

Studerende (Koordinator)

Stefanie Lausen

Massør (studerende)

Anne Mors

Massør (studerende)

Anne Sofie Studstrup

Massør (studerende)

Peter Alsing

Træningscenter (studerende)

Luna Møller Schmidt

Træningscenter (studerende)

Troels Svane

Træningscenter (studerende)

Alberte Eline Madsen