Fysioterapeut & Klinisk ekspert

Jesper Holm

Email: jesper@fysiomail.dk

Læs mere om Jesper her

Fysioterapeut

Morten Bredal

Email: brede@fysiomail.dk

Læs mere om Morten her

Fysioterapeut

Anneline Wulff

Email: anneline@fysiomail.dk

Læs mere om Anneline her

Fysioterapeut

Per Krag Christensen

Email: per@fysiomail.dk

Læs mere om Per her

Fysioterapeut og Klinisk Vejleder

Dorthe Jønson

Email: dorthe@fysiomail.dk

Læs mere om Dorthe her

Fysioterapeut

Anders Lavrsen

Email: anders@fysiomail.dk

Læs mere om Anders her

Fysioterapeut

Jonas Madsen

Email: jonas@fysiomail.dk

Læs mere om Jonas her

Fysioterapeut

Katie Leabourn

Email: katie@fysiomail.dk

Læs mere om Katie her

Fysioterapeut

Elke Spangsbjerg

Email: elke@fysiomail.dk

Læs mere om Elke her

Fysioterapeut

Anna Brus Søegaard

Email: anna@fysiomail.dk

Læs mere om Anna her

Fysioterapeut

Camilla Bork

Email: camilla@fysiomail.dk

Læs mere om Camilla her

Fysioterapeut (mobilfys)

Kari Furholt Fjord

Email: kari@fysiomail.dk

Læs mere om Kari her

Fysioterapeut

Camilla Geertsen

Email: geertsen@fysiomail.dk

Læs mere om Camilla her

Fysioterapeut

Inger Stamp

Email: inger@fysiomail.dk

Læs mere om Inger her

Fysioterapeut

Camilla Jeppesen

Email: jeppesen@fysiomail.dk

Læs mere om Camilla her

Fysioterapeut

Esben Lillevang Nielsen

Email: esben@fysiomail.dk

Læs mere om Esben her

Fysioterapeut

Mikkel Skov Poulsen

Email: mikkel@fysiomail.dk

Læs mere om Mikkel her

Fysioterapeut

Cecilie Fjord

Email: fjord@fysiomail.dk

Sekretær

MAGDALENE DINESEN

vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Sekretær

SUSANNE THYSSEN

vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Sekretær

MARTINE ASCHENBERG FRANDSEN

vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Kostvejleder

Pernille Ryge Koch

Email: vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Pernille her

Studerende (Koordinator)

Nikolaj Noe

Sekretariat (studerende)

Stefanie Lausen

Træningscenter/reception (studerende)

Marlene Lykke Hansen

Massør (studerende)

Stine Marie Højgaard

Massør (studerende)

Christian Krusell

Reception, koordinator (studerende)

Asger Jensen

Massør (studerende)

Katrine Dolmer Johansen

Reception (studerende)

Pia Kjær

Massage (studerende)

Julie Hinnerfeldt

Træningscenter (studerende)

Mathilde Sejr Laustsen

Træningscenter/reception (studerende)

Amalie Vandsø Madsen