Fysioterapeut & Klinisk ekspert

Jesper Holm

Email: jesper@fysiomail.dk

Læs mere om Jesper her

Fysioterapeut

Morten Bredal

Email: brede@fysiomail.dk

Læs mere om Morten her

Fysioterapeut

Anneline Wulff

Email: anneline@fysiomail.dk

Læs mere om Anneline her

Fysioterapeut

Per Krag Christensen

Email: per@fysiomail.dk

Læs mere om Per her

Fysioterapeut og Klinisk Vejleder

Dorthe Jønson

Email: dorthe@fysiomail.dk

Læs mere om Dorthe her

Fysioterapeut

Anders Lavrsen

Email: anders@fysiomail.dk

Læs mere om Anders her

Fysioterapeut

Jonas Madsen

Email: jonas@fysiomail.dk

Læs mere om Jonas her

Fysioterapeut & Klinisk ekspert

Katie Leabourn

Email: katie@fysiomail.dk

Læs mere om Katie her

Fysioterapeut

Elke Spangsbjerg

Email: elke@fysiomail.dk

Læs mere om Elke her

Fysioterapeut

Sissel Bach

Email: sissel@fysiomail.dk

Læs mere om Sissel her

Fysioterapeut

Camilla Jeppesen

Email: jeppesen@fysiomail.dk

Læs mere om Camilla her

Fysioterapeut

Annemette Lorenz Hansen

Email: annemette@fysiomail.dk

Læs mere om Annemette her

Fysioterapeut

Camilla Geertsen

Email: geertsen@fysiomail.dk

Læs mere om Camilla her

Fysioterapeut

Inger Stamp

Email: inger@fysiomail.dk

Læs mere om Inger her

Fysioterapeut

Mikkel Skov Poulsen

Email: mikkel@fysiomail.dk

Læs mere om Mikkel her

Fysioterapeut

Esben Lillevang Nielsen

Email: esben@fysiomail.dk

Læs mere om Esben her

Sekretær

Magdalene Dinesen

vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Sekretær

Sanne Nygart

vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Sekretær

Janne Eckhoff Piscedda

vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Sekretær

Martine Aschenberg Frandsen

vesterbrotorv@fysiodanmarkaarhus.dk

Studerende

Nikolaj Noe

Studerende

Anne Jensen

Studerende

Marlene Lykke Hansen

Studerende

Julie Hinnerfeldt

Studerende

Anne Helene Skjøt Madsen

Studerende

Niklas Hessellund Munk

Studerende

Asger Jensen

Studerende

Johanne Lea Meyer

Studerende

Laura Eilers

Studerende

Mads Pedersen

Studerende

Marie Holst