Fysioterapeut

Michael Dissing

Email: michael@fysiomail.dk

Læs mere om Michael her

Fysioterapeut

Søren Jensen

Email: soeren@fysiomail.dk

Læs mere om Søren her

Fysioterapeut

Christian Ø. B. Hansen

Email: christian@fysiomail.dk

Fysioterapeut

Henrik Eriksen

Email: henrik@fysiomail.dk

Læs mere om Henrik her

Fysioterapeut

Svenja Peters

Email: svenja@fysiomail.dk

Læs mere om Svenja her

Fysioterapeut & sexolog

Jette Winding

Email: jette@fysiomail.dk

Læs mere om Jette her

Fysioterapeut

Mathias Kyhnau

Email: mathias@fysiomail.dk

Læs mere om Mathias her

Kostvejleder

Pernille Ryge Koch

Email: risskov@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Pernille her

Ergoterapeut | Stimulastik

Bettina Steen Schöer

Email: bettina@fysiomail.dk

Læs mere om Bettina her

Sekretær

Tina Skovbo

Email: risskov@fysiodanmarkaarhus.dk

Sekretær (studerende)

Mathilde Linddahl Højgaard

Email: risskov@fysiodanmarkaarhus.dk

Sekretær (studerende)

Martine Frandsen

Email: risskov@fysiodanmarkaarhus.dk

Massør (studerende)

Massør/reception (studerende)

Jasper Holt Niklassen

Massør/reception (studerende)

Nanna Hedegaard Kristensen

Massør/reception (studerende)

Oliver Pedersen