Fysioterapeut, certificeret kliniker

Michael Dissing

Email: michael@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Michael her

Fysioterapeut

Søren Jensen

Email: sbj@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Søren her

Fysioterapeut

Svenja Peters

Email: svenja@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Svenja her

Fysioterapeut

Maria Bækkegaard

Email: maria@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Maria her

Fysioterapeut

Henrik Eriksen

Email: henrik@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Henrik her

Fysioterapeut

Tobias Thorsen

Email: Tobias@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Tobias her

Fysioterapeut

Oliver Gjern Pedersen

Email: oliver@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Oliver her

Fysioterapeut

Mathias Ellingsen

Email: mellingsen@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Mathias her

Klinisk Diætist

Pernille Haaning

Email: madgladdiaetist@gmail.com

Læs mere om Pernille her

Sekretær

Tina Skovbo

Email: risskov@fysiodanmarkaarhus.dk

 

Sekretær

Sanne Nygart

Email: risskov@fysiodanmarkaarhus.dk

 

Studerende

Amalie Q. Jansen

Studerende

Daniel G. Axelsen

Studerende

Frederik Bigum

Studerende

Louise Kalhøj