Fysioterapeut, certificeret kliniker

Michael Dissing

Email: michael@fysiomail.dk

Læs mere om Michael her

Fysioterapeut

Søren Jensen

Email: soeren@fysiomail.dk

Læs mere om Søren her

Fysioterapeut

Christian Ø. B. Hansen

Email: christian@fysiomail.dk

Læs mere om Christian her

Fysioterapeut

Mathias Kyhnau

Email: mathias@fysiomail.dk

Læs mere om Mathias her

Fysioterapeut

Henrik Eriksen

Email: henrik@fysiomail.dk

Læs mere om Henrik her

Fysioterapeut

Svenja Peters

Email: svenja@fysiomail.dk

Læs mere om Svenja her

Fysioterapeut & sexolog

Jette Winding

Email: jette@fysiomail.dk

Læs mere om Jette her

Fysioterapeut

Oliver Gjern Pedersen

Email: oliver@fysiomail.dk

Læs mere om Oliver her

Fysioterapeut

Samantha Sabado

Email: samantha@fysiomail.dk

Læs mere om Samantha her

Sekretær

Tina Skovbo

Email: risskov@fysiodanmarkaarhus.dk

 

Sekretær

Sanne Nygart

Email: risskov@fysiodanmarkaarhus.dk

 

Studerende

Christina Hykkelbjerg Jensen

 

Studerende

Richard Smed Aggerholm

Studerende

Helle Fyhn Sanden

 

Studerende

Nikoline Glüsing Andersen