Fysioterapeut & Klinisk ekspert

Alejandro Bugge

Email: alejandro@fysiomail.dk

Læs mere om Alejandro her

Fysioterapeut

Michael Dissing

Email: michael@fysiomail.dk

Læs mere om Michael her

Fysioterapeut

Søren Jensen

Email: soeren@fysiomail.dk

Læs mere om Søren her

Fysioterapeut (mobilfys)

Cecilie Vissing Madsen

Email: vissing@fysiomail.dk

Læs mere om Cecilie her

Fysioterapeut

Henrik Eriksen

Email: henrik@fysiomail.dk

Læs mere om Henrik her

Fysioterapeut

Svenja Peters

Email: svenja@fysiomail.dk

Læs mere om Svenja her

Fysioterapeut

Lasse Petersen

Email: lasse@fysiomail.dk

Læs mere om Lasse her

Fysioterapeut & sexolog

Jette Winding

Email: jette@fysiomail.dk

Læs mere om Jette her

Fysioterapeut

Mathias Kyhnau

Email: mathias@fysiomail.dk

Læs mere om Mathias her

Ergoterapeut | Stimulastik

Bettina Steen Schöer

Email: bettina_steen_schoer@hotmail.com

Læs mere om Bettina her

Kostvejleder

Pernille Ryge Koch

Email: risskov@fysiodanmarkaarhus.dk

Læs mere om Pernille her

Sekretær

Masja Blicher Bomholt

Email: risskov@fysiodanmarkaarhus.dk

Sekretær (studerende)

Asger Jensen

Email: risskov@fysiodanmarkaarhus.dk

Sekretær (studerende)

Line Nørregaard Olsen

Email: risskov@fysiodanmarkaarhus.dk

Massør (studerende)

Christine L. B. Sørensen

Massør (studerende)

Maria Bækkegaard

Massør (studerende)

Trine Lousdal

Massør (studerende)

Alexander Johansen

Massør (studerende)

Christian Post