Fysioterapeut, certificeret kliniker

Michael Dissing

Email: michael@fysiomail.dk

Læs mere om Michael her

Fysioterapeut

Søren Jensen

Email: soeren@fysiomail.dk

Læs mere om Søren her

Fysioterapeut

Svenja Peters

Email: svenja@fysiomail.dk

Læs mere om Svenja her

Fysioterapeut

Mathias Kyhnau

Email: mathias@fysiomail.dk

Læs mere om Mathias her

Fysioterapeut

Henrik Eriksen

Email: henrik@fysiomail.dk

Læs mere om Henrik her

Fysioterapeut

Tobias Thorsen

Email: Tobias@fysiomail.dk

Læs mere om Tobias her

Fysioterapeut

Oliver Gjern Pedersen

Email: oliver@fysiomail.dk

Læs mere om Oliver her

Sekretær

Tina Skovbo

Email: risskov@fysiodanmarkaarhus.dk

 

Sekretær

Sanne Nygart

Email: risskov@fysiodanmarkaarhus.dk

 

Studerende

Amalie Q. Jansen

Studerende

Daniel G. Axelsen

Studerende

Frederik Bigum

Studerende

Maria L. Nedergaard